Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Bebeğinize Özel Patik Seçerken Bayilik İletişim
     
  Hakkımızda  
 

Markanın stratejisi, rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin ayak sağlığına zarar vermeyecek materyal ve modellerde üretim yapmaktır.

Sinderella Bebe Aksesuarları, seksenli yıllarda sevgili annemiz merhume Fatma TETİK'in hobi niteliğinde bir çalışmasıyla ve kısıtlı üretim kapasitesi ile üretimine başlamıştır.

1992 yılında öğrenimini tamamlayan oğlu Salih TETİK tarafından kurulan ilk atölyesi 1994 yılında değiştirilerek daha da büyümüş ve bugün teknolojik imkanları ile artan üretim kapasitesi ve kalitesiyle bebek patiği üretimini Türkiye’de gerçekleştiren, tamamıyla yerli, sektöre yenilikçi anlayış getiren öncü bir firma olmuştur.

Aile şirketi olan Sinderella Bebe Aksesuarları, Bebek Ayakkabılarının da modası olması gerektiği bilinci ile katıldığı fuarlarda yaz ve kış koleksiyonlarını sergileyerek üretimine devam etmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren SİNDERELLA BEBE, FREE BABY markalarıyla tanınmış, 2009 yılından itibaren de FREESURE firmanın tescili markası olmuştur.

Dünyanın en değerli varlıkları olan bebeklerin, tenine değen her materyalin doğaya zararsız, sağlıklı, hijyenik olması en önemli kriterimizdir.

Ürünlerimizi kumaş, iplik, boya ve aksesuarlarda, kanserojen maddeler içermeyen malzemeler kullanarak üretmekteyiz.

Bugün Ülkemizde ve Yurtdışında bayi ağını genişleterek büyüyen firmamız, rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin rahat edebilecekleri modeller üretmektedir...

Ailenize ve FREESURE ailesine katılan bebeklerimizin, Hayata başarı ile koşan sağlıklı adımları olması dileği ile…