Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Bebeğinize Özel Patik Seçerken Bayilik İletişim
     
  Hakkımızda  
 

Markanın stratejisi, rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin ayak sağlığına zarar vermeyecek materyal ve modellerde üretim yapmaktır.

Sinderella Bebe Aksesuarları, seksenli yıllarda bir annenin hobi niteliğinde bir çalışmasıyla ve kısıtlı üretim kapasitesi ile üretimine başlamıştır.

 1992 yılında kurulan ilk atölyesi 1994 yılında değiştirilerek daha da büyümüş ve bugün teknolojik imkanları ile artan üretim kapasitesi ve kalitesiyle bebek patiği üretimini Türkiye’de gerçekleştiren, tamamıyla yerli, sektöre yenilikçi anlayış getiren öncü bir firma olmuştur.

 Aile şirketi olan Sinderella Bebe Aksesuarları, Bebek Ayakkabılarının da modası olması gerektiği bilinci ile katıldığı fuarlarda yaz ve kış koleksiyonlarını sergileyerek üretimine devam etmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren SİNDERELLA BEBE, FREE BABY markalarıyla tanınmış, 2009 yılından itibaren de FREESURE firmanın tescili markası olmuştur.

 Freesure Bebek Ayakkabıları bebeklerin de bir modası olduğunun farkındalığını oluştururken ,rahatsızlığını dile getiremeyen en kıymetli varlıkların sağlığını düşünerek , zararlı hiçbir materyali kullanmadan üretim yapmayı vazgeçilemez bir prensip olarak kabul etmiştir. Bebek ayak anatomisine, konforuna ve şıklığına  uygun üretilen modelleri yaz ve kış koleksiyonlarıyla ,yürüme öncesi, 0 - 12 ay arası bebeklerin ayak ölçülerini dikkate alarak 4 farklı numara ile sunmaktadır.

Yürümeye başlama macerasının sağlıklı ve gelecekte başarıya koşan büyük adımların şahidi olarak rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin ayağının konforu olmak en temel misyonudur.

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretimine modern teknolojiler ile devam eden firma Türkiye’de üretim yaparken dünyanın birçok ülkesindeki bayileri ile minik ayaklara ulaşmaktadır.

Ailenize ve FREESURE ailesine katılan bebeklerimizin, Hayata başarı ile koşan sağlıklı adımları olması dileği ile…